Kaçak Su Tespiti Yapan Uzman Firmalar | Su Kaçağı Tespiti | 0216 330 10 50

Kaçak Su Tespiti Yapan Uzman Firmalar

Kaçak Su Tespiti Yapan Uzman Firmalar

Kaçak Su Tespiti Yapan Uzman Firmalar

Kaçak su tespiti yapmak için çeşitli yöntemler bulunuyor. Klasik yöntemlerle yapılan su sızıntılarının tespitinde kaynağın belirlenebilmesi için birçok yerin kırılması gerekiyor. Bu da ekstra bir külfet anlamına geliyor. Oysa aletle su kaçağı tepini yapan firmalar yapının hiçbir yerinde kırma işlemi yapmıyor. Bu iş için özel olarak tasarlanan cihazlar ve eğitimli personelle işlemleri gerçekleştiren kurumsal firmalar, sızıntıların kaynağını tam olarak belirliyor ve gerekli müdahaleyi gerçekleştiriyor. Temiz su tesisatı. Kalorifer tesisatı, mutfak banyo sızıntılarını teknolojik cihazlarla tespit eden uzman ekipler, oranımı da yine kırmadan yerine getiriyor. Bazı kaçaklar gözle görülemiyor. Özellikle fayansların altında meydana gelen su kaçaklarında şikayet komşulardan gelebiliyor. Bu gibi durumlarda uzman ekipler son sistem cihazlarla adresinize geliyor ve gerekli kontrolleri yaparak kaçağın nereden kaynaklandığını güvenli bir şekilde yerine getiriyor. Cihazlarla yapılan tespit sırasında herhangi bir sorunla karşılaşılmazsa, klasik tesisatçıların yaptığı kırma yöntemi ile kaçak tespit edilirse, bu durumda kurumsal firmalar zararınızı tazmin edebiliyor.

Kurumsal firmalarda kaçak su tespiti için gerekli tüm donanımlar bulunuyor. Hizmet veren personel de sürekli hizmet içi eğitime tabi tutuluyor. Böylece personel teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş oluyor ve üretilen bütün cihazlarla ilgili bilgi sahibi oluyor. Bunun sonucunda da konut ve işyerlerinde meydana gelen sızıntılar çok kısa bir süre içinde tespit ediliyor. Uzman ekipler tesisatın döşenmesi sırasında içinde kalan molozları ve diğer tıkayıcı maddeleri de ustalıkla yok ediyor. Gider borularında meydana gelen tıkanıklıklar nedeni ile meydana gelen su kaçaklarını da görüntülü robotlar sayesinde bulan uzmanlar, kameradan elde ettikleri verileri bilgisayar ortamında değerlendiriyor. Bilgisayara yönlendirilen görüntüler aracılığı ile boruda küçük bir çatlak bile tespit edilebiliyor. Sonrasında da yine kırmadan kimyasal yöntemlerle bu çatlak onarılıyor.

Kombilerde meydana gelen su eksilmeleri de tesisatta bir kaçak olma ihtimalini akla getiriyor. Uzman ekipler kombi sistemlerinde meydana gelen kaçak su tespitini de son teknoloji ürünü cihazlarla tespit ediyor ve yine kırmadan onarımı gerçekleştiriyor. Su kaçağı ya da su tesisatı ile ilgili bir sorun meydana geldiğinde çağırdığınız ekiplerin başka sorunlar da çıkarması istenmeyen bir durumdur. Su sızıntısı nedeni ile meydana gelen rutubet, küf ve diğer istenmeyen durumların neden kaynaklandığının bulunması, sonrasında da bu nedenin ortadan kaldırılması gerekmektedir. Ancak bunu yaparken fayansın, duvarın ya da zeminin kırılmaması gerekmektedir. Tespit sırasında kırım yapılması, onarımın ardından yapıya diğer ustaların gelmesine ve ek bir maliyetin meydana gelmesine neren olmaktadır. Bu da istenmeyen bir durumdur.

Kaçak su tespiti ve onarımı için doğru şirketi seçmek, sizi ekstra yüklerden kurtaracaktır. Gereksiz masraf ve kirlilikten kurtulmak için uzman personeli ve gelişmiş teknolojilere sahip cihazlarla hizmet sunan kurumsal firmalar, müşterilerinin tüm beklentilerini en iyi bir şekilde karşılamaktadır. Su kaçaklarını kısa sürede sorunsuz bir şekilde tespit eden firmalar, tüm şikayetleri güvenli bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA