Kaçak Suyu Bulmak | Kaçak Su Keşfi | Su Kaçağı Tespiti | 0216 330 10 50

Kaçak Suyu Bulmak

Kaçak Suyu Bulmak

Kaçak Suyu Bulmak

Temiz su tesisatlarında meydana gelen su kaçaklarının kısa bir süre içinde tespit edilmesi, daha büyük sorunlara yol açmaması için önemlidir. Kaçak tespit edildiği anda hızlı bir şekilde müdahale gereklidir. Çünkü su sızıntıları binaya zarar verir, rutubet yaparak çeşitli hastalıklara neden olur. Bu nedenle de süratli bir şekilde onarım gerekir. Kaçak su bulma hizmetinde biri geleneksel yöntemler kullanıldığında yüksek maliyetler meydana gelebilir. Çünkü geleneksel yöntemlerde su kaçaklarının tespiti için bazen bütün bir banyonun kırılması gerekebilir. Özellikle gizli su kaçaklarının tespiti çok zordur. Bu tür kaçaklar binada rutubete yol açtığında anlaşılabilir. Bu rutubet de genellikle bir alt kat komşunuzda görülebilir. Çünkü temiz su tesisatının boruları zeminden geçmektedir ve zeminin alt bölümünde yer almaktadır. Bu nedenle de borularda çatlak oluştuğunda su üst kısma değil alt kısma akmaktadır. Bu da alt komşunuzun tavanında su damlacıklarının meydana gelmesine neden olur. Böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda uzman personel ve özel olarak geliştirilmiş cihazlarla hizmet veren firmamız, tüm su kaçaklarını güvenli bir şekilde tespit ederek onarmaktadır.

Kaçak su bulma işini detektörlü ve kameralı modern cihazlarla gerçekleştiren ekipler, su sızdıran yeri tam olarak tespit ediyor. Profesyonel tesisatçılar onarım hizmetini de gerçekleştiriyor. Kurulduğu günden beri sektördeki tüm yenilikleri takip eden uzman ekipler, teknolojik altyapısını sürekli geliştirerek müşterilerinin tüm beklentilerine en üst seviyede cevap vermektedir. Binaların içinde ve dışında meydana gelen boru çatlakları ve kırıklarını özel olarak geliştirilmiş cihazlarla tespit eden profesyonel ekipler, yerin iki metre altında meydana gelen sorunları da kolaylıkla bularak tamirini gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekipmanlara sahip olan firma, en güvenli hizmeti sunarak meydana gelen tüm şikayetleri kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti yapmak kolay değildir. Bunun için özel olarak tasarlanmış cihazlar gereklidir. Bu cihazları da satın almak kolay değildir. Çünkü satış maliyetleri yüksektir. Ancak müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, yaşanan sorunların kısa bir zamanda sorunsuz olarak ortadan kaldırılması için gelişmiş cihazlarla hizmet vermektedir.

Modern cihazlarla kaçak suyu bulma hizmetini gerçekleştiren firmamız, sızıntının olduğu bölgeyi tam olarak tespit ediyor ve kırıp dökmeden onarımını gerçekleştiriyor. Arızası belli olan su kaçaklarının onarımını mahalledeki tesisatçılara yaptırabilirsiniz ancak kaynağı belirsiz olan sızıntıları tespit edip onarımını gerçekleştirebilmek için uzman kuruluşlardan destek almanız gerekir. Çünkü özellikle arızanın yeri belli olmadığında klasik tespit yönteminde kırma işlemleri yapılması gerekiyor. Oysa özel olarak tasarlanmış cihazlar kaçağı detektörlü ya da kameralı sistemlerle buluyor ve kalıcı olarak ortadan kaldırıyor. Alt katta oturan komşunuzun tavanında rutubet meydana geldiyse evinizde su sızıntısı var demektir ve bunun mutlaka bulunması gereklidir. Bunun için de özel olarak geliştirilmiş kameralı cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazlar en güvenli yöntemleri sunmaktadır. Gelişmiş teknolojilerle tasarlanan cihazları kullanmak uzmanlık ister. Firmamız bünyesindeki personele sürekli teknolojik eğitim vermektedir. Bu sayede tüm sorunlar güvenli bir şekilde ortadan kaldırılabilmektedir.

Üst kattaki komşunuzda meydana gelen su kaçağı nedeni ile mağdur olduğunuzda ve komşunuz sorunun kendisinden kaynaklanmadığını düşündüğünde kesinlikle uzman ekiplerden destek alınması gereklidir. Komşunuz su kaçağının sizden meydana geldiğini iddia edip yasal yolara da başvurabilir. Bu şekildeki olaylarla karşı karşıya kalmamak için en güvenli yol modern teknolojilere sahip ekipmanlarla hizmet veren firmalara başvurmaktır. Bu cihazlar kırmadan kaçak su bulma hizmetini gerçekleştirmekte, sonrasında da fotoğraflamaktadır. Eğer komşunuz yasal yollara başvurursa çekilen bu görüntüleri delil olarak sunabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA