Kameralı su kaçağı bulma | Su Kaçağı Tespiti | 0216 330 10 50

Kameralı Su Kaçağı Bulma

 

Kameralı Su Kaçağı Bulma

Kameralı Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları artık modern cihazlarla tespit ediliyor. Klasik yöntemlerde kullanılan tüm yöntemlerin yerini atık son teknoloji ile tasarlanan cihazlar aldı. Geleneksel yöntemlerle su kaçağı tespit işlemlerinde bazen bütün bir tesisat boyunun kırılması gerekiyor. Çünkü genellikle su sızıntısının olduğu bölge, sorunun ana kaynağını oluşturmuyor. Bu nedenle de sızıntının kaynağını tespit edebilmek oldukça zor oluyor. Bu yöntem üstelik zahmetliği olduğu kadar ekonomik maliyeti de oldukça yüksek oluyor. Oysa kameralı su kaçağı bulma yönteminde işlem hem pratik yapılıyor hem de hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmıyor. Bu sistemde görüntüleme robotları su kaçağının olduğu boruya yollanıyor ve sorunun kaynağı bu şekilde tespit ediliyor. Kırmadan su kaçağı bulma yöntemini sadece profesyonel ekipler kullanabiliyor. Çünkü bu cihazları kullanmak belli bir bilgi ve birikim gerektiriyor. Ayrıca cihazların maliyeti yüksek olduğu için yalnızca kurumsal firmalarda bulunuyor. Çünkü bu firmalar koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet veriyor ve bu nedenle de müşterilerinin tüm beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için teknik altyapısını sürekli güncelliyor.

Özellikle gider borularındaki sızıntılar kameralı su kaçağı bulma yöntemi ile tespit ediliyor. Bu cihazlarla kaynağı belirsiz su kaçakları da kısa bir süre içinde tespit edilebiliyor. Evinizde ya da işyerinizde böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınıza kurumsal firmalarla irtibata geçmeniz tavsiye ediliyor. Günün hangi saatinde olursa olsun sorunu bildirdiğinizde uzman servis ekipleri adresinize geliyor ve sorunu kısa bir süre içinde modern cihazlarla tespit ediyor. Kaynağı bilinen su kaçaklarını tespit ederek onarmak kolaydır. Ancak geleneksel yöntemlerde bu işlem için bile fayans ya da duvarın kırılması gerekiyor. Gizli su kaçakları ise klasik yöntemlerle tespiti ve tamiri en zor olan işlemlerin arasında geliyor. Çünkü bu tür sızıntılar komşunun tavanında ya da duvarında meydana gelen rutubetlerden anlaşılıyor. Uzman ekipler bu rutubetin meydana geldiği kaynağı tespit ederek yaşanan kabusun kısa bir süre içinde ortadan kaldırılmasını sağlıyor.

 

Kameralı su kaçağı bulma cihazları atık su gider borularınızdaki sorunları da tespit ediyor. Pimaş çatlakları, kırıkları. Bu cihaz sayesinde kısa süre içinde bulunuyor. Görüntüleme robotu adı verilen bu cihazlar pimaşın içine yollanıyor. Robotun elde ettiği görüntüler bilgisayar ortamında uzman personeller tarafından değerlendiriyor. Sonrasında da müdahale şekli belirlenerek gereken onarım işi gerçekleştiriliyor. Konut ya da işyerinizde meydana gelen her çeşit su kaçaklarını güvenli bir şekilde bulan modern cihazlar, tüm işlemleri kırmadan yerine getiriyor. Kurumsal firmalar aracılığı ile sunulan bu hizmette onarımın ardından temizlik ve tadilat işlerinin yapılmasına gerek kalmıyor. Kaynağı bilinmeyen, görülmeyen su kaçakları bu cihazla birlikte görünmez olmaktan çıkıyor.

 

Kameralı su kaçağı bulma cihazı gider borularında meydana gelen sorunları görüntülü arama ile tespit eder. Elde edilen bu görüntüler profesyonel ekipler tarafından titizlikle incelenir. Şebeke suyunda kaçak olduğu tespit edilirse bu kez basınç testi uygulanır. Basınç testi ile birlikte su kaçağının ana kaynağı tespit edilir. Kurumsal firmalar müşterilerine en güvenli çözüm yollarını sunmaktadır. Bunu yaparken de teknolojinin tüm olanaklarından yararlanmaktadır. Tesisat sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan firmalar, uzman servis personeli ile de sorunları kalıcı olarak çözmektedir. Konut ya da işyerinizde su kaçağı varsa klasik yöntemler kullanarak işlem yapan tesisatçılar yerine kurumsal firmalardan hizmet almanız, binanın şantiyeye dönmesini engelleyecektir. Fayans, duvar ya da parkeler kırılmadan meydana gelen tüm su kaçakları anında bulunacaktır. Uzman yardımı alarak görüntüleme cihazları ile su kaçaklarını tespit ettirebilir. Üstelik ekonomik bir şekilde sorundan kurtulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA