Logar Temizleme İstanbul | Su Kaçağı Tespiti | 0216 330 10 50

Logar Temizleme İstanbul

Logar Temizleme İstanbul

Logar Temizleme İstanbul

Bir şehrin altyapı hizmeti, hem çevre temizliği hem de salgın hastalıkların önlenmesi açısından son derece önemlidir. Kanalizasyon sistemlerinde özellikle logarlar çeşitli nedenlerle tıkanmaktadır. Yabancı cisimlerin atılması, ağaçlardan dökülen yapraklar ve tozlar, logarlarda balçık haline gelmekte, bu da tıkanmalara yol açarak suların dışarı taşmasına neden olmaktadır. Bu taşkın sular da bazı hastalıkların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Logar temizleme İstanbul hizmetleri, firmamız tarafından güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir. Özel temizleme cihazları ve aparatları ile tıkalı olan tüm logarları açan uzman ekiplerimiz, güvenli hizmetler sunmaktadır. Sadece kanalizasyon sistemlerindeki tıkalı olan logarları değil. Bazı apartmanlarda da pis tesisatlarında logarlar bulunmaktadır ve bunlar da atılan yabancı cisimler nedeni ile tıkanmaktadır. Tuvaletten atılan bazı maddeler logarda birikmekte, bu da tıkanmalara sebebiyet vermektedir. Bu tıkanıklıkların açılmaması durumunda özellikle apartmanın bodrum katlarını pis sular basabilmektedir. Kameralı görüntüleme hizmeti sunan özel olarak geliştirilmiş cihazlarla çalışan ekipler logar açma hizmeti sunmaktadır.

Teknolojiye önem veren firmamız insanlar tarafından lağım suyu olarak adlandırılan pis su atıklarını şehirden uzaklaştırmaya yarayan kanalizasyon sistemlerinde güvenli hizmetler sunmaktadır. Kanalizasyon tıkanmaları, logar tıkanmaları gibi insan sağlığına zarar verecek sorunları güvenle ortadan kaldıran uzman ekipler, bu işler için özel olarak tasarlanan cihazlarla hizmet vermektedir. Sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek teknolojik altyapısını sürekli güncelleyen firmamız, müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamakta, tüm sorunlara da kalıcı çözümler sunmaktadır. Logar temizleme İstanbul firmalarının arasında teknolojiye yaptığı yatırımla öne çıkan firmamız, pis su hatlarındaki tıkanmaları kırmadan ve çevreyi kirletmeden ortadan kaldırmaktadır. Günümüzde logar tıkanıklıklarını açmak ve logarların temizliğini yapmak çok daha kolay hale gelmiştir. Ancak bu kolaylık son teknolojilerle tasarlanan cihazlar aracılığı ile olmaktadır. Bu cihazları kullanmak belli bir beceri ister ve bu beceri düzenli olarak verilen eğitimle sağlanır. Müşteri memnuniyetine ve insan sağlığına önem veren firma, personeline sürekli eğitim vermekte, bu sayede hizmet kalitesini sürekli yükseltmektedir.

Tıkalı logarı temizlemek zor bir iştir ve bu işi uzman personellerin yapması gerekmektedir. Donanımlı ve bilgili olmayan personel logarın içine bile girmemelidir. Çünkü logalarda zehirli gazlar birikebilmektedir. Özel ekipmanlara sahip olmadan logarlara girmek can kaybı ile sonuçlanacak üzücü olaylara neden olabilmektedir. Logar temizleme İstanbul şirketleri arasında ilk sıralarda bulunan firma, iş güvenliği ve müşteri memnuniyeti anlayışını bir arada yürütmektedir. Bu sayede de tüm hizmetleri güvenli ve kalıcı bir şekilde yerine geçirmektedir. Firmanın uzman servis ekipleri, tıkalı olan logarın açılması için öncelikle sistemin içine görüntü alabilen robot göndermektedir. Bu robot tıkalı olan bölgeyi tespit etmekte, elde ettiği görüntüleri de bilgisayara aktarmaktadır. Uzman ekipler, bu görüntüler sayesinde müdahale şeklini belirlemekte, özel olarak tasarlanmış cihazlarla da tıkalı bölgeyi açmaktadır. Sonrasında da yüksek basınçlı su yollayarak tıkanıklığı neden olan yabancı maddelerin sistemden tamamen uzaklaştırılmasını sağlamaktadır.

Eski binalarla meydana gelen logar tıkanıklıkların nedenleri arasında çökmeler geliyor. Bu çöküntüler pis suyun akışının önünü kesiyor ve bu nedenle de logarlar taşabiliyor. Logar temizleme İstanbul firmaları arasında teknolojiye yaptığı yatırımla bilinen firmamız, çöküntülerin yerini kameralı robotlarla tespit ediyor. Sonrasında da sıra çöküntü olan yerin onarımına geliyor. Uzman ekipler çökmenin olduğu bölgenin tespitinin ardından onarım işine başlıyor ve bu onarım da modern cihazlar sayesinde kısa süre içinde tamamlanıyor. Klasik yöntemlerde çöküntünün yerinin tam olarak tespit edilebilmesi için kanal boyunca kazı işleminin yapılması gerekirken, gelişmiş teknolojilerle tasarlanan cihazlar sayesinde sadece çöküntünün meydana geldiği yer kazılıyor. Çünkü sorunun yeri tam olarak tespit ediliyor. Bu sayede onarım da kısa bir süre içinde tamamlanıyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA